Blog

Co oznacza symbol nieskończoności w biżuterii? Komu podarować taką biżuterię?

Co oznacza symbol nieskończoności w biżuterii? Komu podarować taką biżuterię?Symbol nieskończoności dość często pojawia się w biżuterii. Co oznacza? Komu wręczyć biżuterię z tym symbolem? Podpowiadamy!
Przeczytaj więcej

Sylwestrowe dodatki, czyli kolczyki na sylwestra!

Sylwestrowe dodatki, czyli kolczyki na sylwestra!W noc sylwestrową każda kobieta chce wyglądać olśniewająco! Jaka biżuteria sprawdzi się na tą okazję?
Przeczytaj więcej

Biżuteria na co dzień - jakie elementy warto wziąć pod uwagę?

Biżuteria na co dzień - jakie elementy warto wziąć pod uwagę?Każda kobieta lubi biżuterię. Większość pań nosi ją na co dzień. Które elementy warto wziąć pod uwagę aby codziennie olśniewać biżuterią? Odpowiadamy.
Przeczytaj więcej

3 pomysły na przechowywanie biżuterii

3 pomysły na przechowywanie biżuteriiKobiety kochają biżuterię. Jednak gdy jest jej za dużo pojawia się problem z jej przechowywaniem. Podpowiadamy jak poprawnie przechowywać biżuterię.
Przeczytaj więcej

Złoto klasyczne, białe czy różowe? Jakie wybrać na obrączki?

Złoto klasyczne, białe czy różowe? Jakie wybrać na obrączki?W ostatnim czasie przyszłe pary młode coraz chętniej decydują się na oryginalne obrączki. Białe i różowe złoto to hit ostatnich sezonów w biżuterii ślubnej!
Przeczytaj więcej

Postaw na oryginalność - nietypowe obrączki ślubne

Postaw na oryginalność - nietypowe obrączki ślubneObrączki to najważniejsza biżuteria ślubna. Pary Młode wybierają zarówno klasyczne modele, jak i te oryginalne. Czym wyróżniają się nietypowe obrączki ślubne?
Przeczytaj więcej

Jaka biżuteria sprawdzi się latem?

Jaka biżuteria sprawdzi się latem?Lato to czas modowych eksperymentów. Nic więc dziwnego, że Panie chętnie korzystają z wyjątkowej letniej biżuterii.
Przeczytaj więcej

Z czego składa się pierścionek? Charakterystyka i nazwy poszczególnych elementów

Z czego składa się pierścionek? Charakterystyka i nazwy poszczególnych elementówPierścionek to wyjątkowa biżuteria, którą kochają wszystkie przedstawicielki płci pięknej. Jednak z pewnością niewiele przedstawicielek płci pięknej wie, z jakich elementów składa się pierścionek. W naszym tekście przedstawiamy budowę tej klasycznej ozdoby palca.
Przeczytaj więcej

Różowe złoto — hit w nowoczesnej biżuterii

Różowe złoto — hit w nowoczesnej biżuteriiPrzez wiele tysięcy lat złoto kojarzyło się wyłącznie ze swoim naturalnym, żółtawym odcieniem. Nie wszystkim odpowiadał jednak jego ciepły kolor, dlatego w poszukiwaniu ideału ludzie zaczęli dodawać do stopu złota różne inne metale, aby nadać mu inny odcień. W ten sposób zaczęło powstawać między innymi białe złoto, które stało się bardzo popularne mimo swojego pozornego podobieństwa do wyrobów ze srebra. Od kilku sezonów absolutnym hitem stało się jednak różowe złoto. Jeśli zastanawiasz się, co to jest różowe złoto, w jaki sposób ono powstaje i komu pasuje biżuteria wykonana z tego stopu, zapraszamy do lektury!
Przeczytaj więcej
pixel