Blog

3 pomysły na przechowywanie biżuterii

3 pomysły na przechowywanie biżuteriiKobiety kochają biżuterię. Jednak gdy jest jej za dużo pojawia się problem z jej przechowywaniem. Podpowiadamy jak poprawnie przechowywać biżuterię.
Przeczytaj więcej

Złoto klasyczne, białe czy różowe? Jakie wybrać na obrączki?

Złoto klasyczne, białe czy różowe? Jakie wybrać na obrączki?W ostatnim czasie przyszłe pary młode coraz chętniej decydują się na oryginalne obrączki. Białe i różowe złoto to hit ostatnich sezonów w biżuterii ślubnej!
Przeczytaj więcej

Postaw na oryginalność - nietypowe obrączki ślubne

Postaw na oryginalność - nietypowe obrączki ślubneObrączki to najważniejsza biżuteria ślubna. Pary Młode wybierają zarówno klasyczne modele, jak i te oryginalne. Czym wyróżniają się nietypowe obrączki ślubne?
Przeczytaj więcej

Jaka biżuteria sprawdzi się latem?

Jaka biżuteria sprawdzi się latem?Lato to czas modowych eksperymentów. Nic więc dziwnego, że Panie chętnie korzystają z wyjątkowej letniej biżuterii.
Przeczytaj więcej

Z czego składa się pierścionek? Charakterystyka i nazwy poszczególnych elementów

Z czego składa się pierścionek? Charakterystyka i nazwy poszczególnych elementówPierścionek to wyjątkowa biżuteria, którą kochają wszystkie przedstawicielki płci pięknej. Jednak z pewnością niewiele przedstawicielek płci pięknej wie, z jakich elementów składa się pierścionek. W naszym tekście przedstawiamy budowę tej klasycznej ozdoby palca.
Przeczytaj więcej

Różowe złoto — hit w nowoczesnej biżuterii

Różowe złoto — hit w nowoczesnej biżuteriiPrzez wiele tysięcy lat złoto kojarzyło się wyłącznie ze swoim naturalnym, żółtawym odcieniem. Nie wszystkim odpowiadał jednak jego ciepły kolor, dlatego w poszukiwaniu ideału ludzie zaczęli dodawać do stopu złota różne inne metale, aby nadać mu inny odcień. W ten sposób zaczęło powstawać między innymi białe złoto, które stało się bardzo popularne mimo swojego pozornego podobieństwa do wyrobów ze srebra. Od kilku sezonów absolutnym hitem stało się jednak różowe złoto. Jeśli zastanawiasz się, co to jest różowe złoto, w jaki sposób ono powstaje i komu pasuje biżuteria wykonana z tego stopu, zapraszamy do lektury!
Przeczytaj więcej

Z czym nosić perły?

Z czym nosić perły?

Perły stanowią swoisty symbol szyku i elegancji. Choć niektórym mogą kojarzyć się z nieodzowną biżuterią każdej babci albo angielskiej Królowej, w ostatnich sezonach przeżywają absolutne odrodzenie w świecie mody. W nowoczesnym lub klasycznym wydaniu pasują do wielu ciekawych stylizacji – nie tylko tych formalnych, ale także bardziej casualowych. Możesz wybrać perły naturalne o nieregularnych kształtach lub hodowlane, bardziej okrągłe, ale równie piękne. Podstawa to jednak wiedzieć, z czym je nosić. Zapraszamy do lektury!


Przeczytaj więcej

Biżuteria ślubna w stylu glamour, vintage, boho

Biżuteria ślubna w stylu glamour, vintage, bohoSuknia ślubna, buty, fryzura czy makijaż - Panna Młoda musi podjąć wiele istotnych decyzji dotyczących swojego wyglądu w tym najważniejszym dniu. Nie można jednak zapominać o biżuterii, która pięknie podkreśli wszystkie te wcześniej wymienione elementy i doda wyjątkowego blasku świeżo upieczonej małżonce. Jaką biżuterię dobrać do konkretnego stylu – glamour, vintage lub boho? Sprawdź!
Przeczytaj więcej
pixel